Kurz Osobní trenér jsme opět vyprodali – Přidali jsme nový termín

Zase se to stalo

Vypsali jsme termín Certifikace osobní trenér (výstupem je profesionální licence osobního trenéra) v listopadu 2016. Trvalo to pár dnů a… BYLO OPĚT PLNO.

Zkrátka kurz, který vede čtveřice master trenérů  Vašek Rázl, Kuba Wurzel a Robert Chott a Filip Raptopulos

…SE VYPRODAL!

Jak si úspěch (protože vyprodat několikrát školení takovou rychlostí úspěch prostě je a my máme strašnou radost i spoustu elánu do práce) master trenéři vysvětlují?

Tady máte odpovědi:

Robert Chott: „Podle mého je ze zájmu o kurz cítit touha po přirozenosti. Projevujeme ji všichni každý den. Chceme přirozenou chuť jídla, přirozeně krásný vzhled, přirozené a nic nehrající přátele. A proč?  Protože víme, že přirozenost je zárukou funkčnosti a kvality.

Umělé nás někdy na chvíli okouzlí, ale po čase narazíme na limity. Náš kurz není postaven na žádném umělém systému, nic nevymýšlíme, jen objevujeme.“

Vašek Rázl: „Do světa fitness přichází snad denně nějaká zaručená novinka, převratná pomůcka. Přitom skoro všechny mají jedno společné – míří po značně zastaralé a hodně vyšlapané cestě.

Pokud to chceme dělat poctivě, musíme se vydat jinudy. Podle rychlosti, jakou byly naplněny kapacity kurzů je jasné, že těch, co se chtějí vydat stejným směrem jako my, je sakra hodně!“

Jakub Wurzel: „Stále věřím, že většina z nás to má v sobě. Obvykle to nechce na povrch, ale pak přeci jen zvítězí touha. Touha nebýt ovcí v davu, vymykat se průměru, jít proti proudu, nezapadnout do šedi anonymity… O tom je naše cesta.

Proč vymýšlet něco nové, něco více sexy, nějakou zkratku, když řešení máme denodenně před očima v podobě vývoje pohybu dětí.“

Filip Raptopulos: „Zažil jsem spousty různých školení. Některé lepší a některé ještě lepší. V kurzu Osobního trenéra se nám všem podařilo nejen nastavit skvělou atmosféru během celého kurzu, ale hlavně lidem předat smysluplné a podstatné informace, bez kterých se dle mého názoru jako osobní trenéři neobejdou.

Tak jak to baví nás, tak to potom baví i naše žáky. Jak je možné, že na jedné škole většina studentů zbožňuje matematiku a na vedlejší škole ji nemůžou studenti skoro ani cítit? Jak to funguje??? A naše studenty to nejen baví, ale oni chtějí víc a víc !!!“

Chcete vědět více?

Kurz vychází z principů vývojové kineziologie. Běžně ji používají špičkoví fyzioterapeuti, teď se víc a víc dostává do fitness právě díky tomuto kurzu.

Kurz je v hodinové dotaci 150 hodin a proběhne během 7 víkendů systémem 2+1 víkend volno.

Termíny setkání: 11.3., 12.3., 25.3., 26.3., 8.4., 9.4., 22.4., 23.4., 29.4., 30.4., 13.5, 14.5., 20.5., 21.5. 2017

Závěrečné zkoušky jsou naplánovány na 21.5.2017

Sportovní trénink má spoustu podob

Tradičně se opírá především o rozvoj síly, flexibility a kardiovaskulární složky. V 3DFA jsme zastánci jiného přístupu.

Náš trenérský kurz je akreditován Ministerstvem školství a tělovýchovy ČR.

Jeho absolvování je podkladem pro získání živnostenského listu.

Jak kurz probíhá a jaké jsou ohlasy?

Cíl kurzu

Náš cíl je propagovat všestranný atletický rozvoj jedince s důrazem na hbitost, obratnost, koordinaci a kvalitní pohybovou gramotnost. Kromě zaměření na vnější tělesnou schránku, se budeme také koncentrovat na náš „software“ a trénovat především mozek.

Celý kurz bude probíhat podle principů vývojové kineziologie. Jde o specifický hluboko propracovaný přístup k lidskému tělu, se kterým se můžete setkat u špičkových fyzioterapeutů, ale ve fitness jen naprosto výjimečný!

Je čas to změnit.