Certifikovaný kurz osobního trenéra

Protože pohyb má vývoj...

Kurz, který vás odliší od konkurence

09/09/2022
Praha
Cena s DPH: 12 524,-
Cena bez DPH: 9 893 ,-

Co se naučíte

Kurz vychází z principů vývojové kineziologie. Běžně ji používají špičkoví fyzioterapeuti, teď se konečně dostává do fitness právě díky tomuto kurzu.

Sportovní trénink má spoustu podob. Tradičně se opírá především o rozvoj síly, flexibility a kardiovaskulární složky. V 3DFA jdeme více do hloubky. Ctíme pravidlo tří sester SÍLA-MOBILITA-STABILITA a to v každém pohybu zároveň.

Z lásky k pohybu a zdraví jsme připravili jedinečnou možnost pro budoucí osobní trenéry.

Cíl kurzu

Náš cíl je propagovat všestranný atletický rozvoj jedince s důrazem na hbitost, obratnost, koordinaci a kvalitní pohybovou gramotnost. Kromě zaměření na vnější tělesnou schránku, se budeme také koncentrovat na náš „software“ a trénovat především mozek.

Jaké má kurz ohlasy? ⤵

Přečtěte si, jak dokážeme měnit lidské životy k lepšímu.

Harmonogram školení

1

Celý kurz bude probíhat podle principů vývojové kineziologie. Jde o specifický a hluboce propracovaný přístup k lidskému tělu. Setkat se s ním můžete u špičkových fyzioterapeutů, ale ve fitness jen naprosto výjimečně. Nyní je čas to změnit.

2

Na těchto zásadách stavíme funkční trénink tak, aby opravdu „fungoval“.

Použití funkčních pomůcek totiž automaticky neznamená funkční zapojení ideálních svalových řetězců, vícekloubové pohyby celého těla nejsou zárukou celotělového tréninku a cviky na břicho většinou nezpůsobí zapojení CORE.

Naučíme vás, jak na to!

3

Běžná cvičení CORE se zaměřují na posilování břicha, kdy směr svalového tahu vede do středu těla. My budeme aktivovat CORE vyvoláním celotělových svalových souher vedoucích naopak ven k oporám. To způsobí synergii muskulatury celého těla, vedoucí k napřímení a pohybu vpřed.

4

Seznámíte se s mnoha funkčními pomůckami a vše si v praxi vyzkoušíte.

Naučíte se používat TRX, Flowin, Kettlebells, balanční pomůcky, lodní lana, Vipr, cviky s velkou osou, bulharské vaky, Rip trainer, Gun-Ex a další…

5

HSSP – hluboký stabilizační systém páteře nejsou jen často propagované čtyři svaly. Stabilita těla je systém mnohem obsáhlejší. Stabilizační systém bychom měli aktivovat u každého tréninku – u každého cviku a my se na to změříme!

6

Není nutné absolvovat nudné přednášky anatomie. Nauka o lidském těle bude rozptýlena do celého průběhu kurzu a především bude probíhat poutavou interaktivní formou. Po skončení kurzu tedy budete mít velmi slušné anatomické znalosti.

Jak probíhá Certifikovaný kurz osobního trenéra? Podívejte se na video z předešlých školení:

7

S největší pravděpodobností se nebude ani chvilku nudit. Přejeme si, aby vás kurz bavil a nebyl jednotvárný. Budeme se mimo jiné snažit využít přilehlé parky pro nácvik přirozených pohybů v přirozeném prostředí.

8

Uvedeme do kontextu pojmy, pod kterými si mnozí z vás zatím nedokázali moc představit – jako například posturální aktivita, dílčí a globální motorické vzory a mnoho dalších.

TIP: Unikátní Certifikovaný kurz osobního trenéra očima lektorů – Proč do toho musíte jít taky!

9

Po absolvování kurzu se budete před svými klienty cítit sebevědomě díky jasně definované strategii vedoucí k naplnění individuálních cílů. Zaručíme vám, že získáte pevné základy, na kterých půjde během vaší sportovní kariéry spolehlivě stavět.

Kurz je v hodinové dotaci 150 hodin a proběhne během sedmi víkendů systémem 2+1 víkend volno.

V jednotlivých víkendech si projdete následujícími lekcemi:

  • Anatomie a fyziologie
  • Vývojová kineziologie ve fitness
  • Diagnostika a strečink
  • Funkční trénink
  • Balanční pomůcky
  • Jednotlivé svalové partie
  • Silový trénink
  • Objemový trénink
  • CORE trénink

Termín školení

Termíny setkání březen 2022: 11.3., 12.3., 13.3., 19.3., 20.3., 2.4., 3.4., 9.4., 10.4., 23.4.,24.4., 29.4., 30.4., 1.5.

Termíny setkání září 2022: 9.9., 10.9., 11.9., 17.9., 18.9., 1.10., 2.10., 8.10., 9.10., 22.10., 23.10., 28.10., 29.10., 30.10.

Závěrečné zkoušky

Závěrečné zkoušky březnového turnusu 2022 jsou naplánovány na 1. 5. 2022.

Závěrečné zkoušky zářijového turnusu 2022 jsou naplánovány na 30. 10. 2022.

Podmínky absolvování kurzu:

V případě, že účastník bude mít zmeškáno více jak  2 dny, nebude připuštěn ke zkoušce a svou absenci si bude muset nahradit v dalším turnusu. Podmínkou připuštění ke zkoušce je nutnost nezmeškat žádnou část týkající se aplikace vývojové kineziologie.

Náhrada výuky v dalším turnusu bude zpoplatněna částkou 500 Kč / den.

Přihlaste se na kurz ještě dnes

09/09/2022
Praha
Cena s DPH: 12 524,-
Cena bez DPH: 9 893 ,-

Jak probíhá školení

Chcete se stát osobním trenérem?

Reference